Działamy
na rzecz
polskich rolników,
hodowców zwierzat gospodarskich
oraz mieszkańców obszarów wiejskich.

Uśmiech dziecka – największa radość, czyli festyn w Góreczkach po raz drugi!

 

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto i to nie podlega dyskusji. Dzieci powinny czuć się wyjątkowo każdego dnia roku, jednak w Dniu Dziecka każdy dorosły stara się dostarczyć swoim pociechom jak najwięcej radości i uśmiechu, bo czyż jest coś lepszego na świecie niż radosna, uśmiechnięta i szczęśliwa buzia małego dziecka?

28 maja w Góreczkach (woj. wielkopolskie) zorganizowany został festyn dla dzieci z okazji Dnia Dziecka - „Dorośli dzieciom”. Organizatorami wydarzenia byli: Fundacja Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA, Instytut Gospodarki Rolnej oraz Przedsiębiorstwo Rolne RUSKO.

Wydarzenie było doskonałą okazją dla rodzin z dziećmi do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Wzorem roku ubiegłego w ten dzień odbyło się wiele atrakcji, takich jak: konkursy z nagrodami, zawody, tańce animacyjne i zabawy integracyjne. Do dyspozycji dzieci była ogromna dmuchana zjeżdżalnia oraz pływające kule wodne. Długa kolejka ustawiła się do malowania twarzy w fantazyjne wzory, a swoich sił w strzelaniu z łuku próbowali także dorośli. Maskotki Kubuś i Tygrysek chętnie pozowały z dziećmi do zdjęć. Funkcjonariusze policji z Krotoszyna przeprowadzili pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji. Na festynie obecni byli także funkcjonariusze straży pożarnej z Koźmina Wielkopolskiego, którzy przedstawili funkcje wozu strażackiego, a dzięki specjalnemu wysięgnikowi, uczestnicy eventu mogli podziwiać panoramę miejscowości z góry. Dodatkową atrakcją była możliwość przejechania się dorożką czy nawet jazda konno. Na gości czekał pyszny poczęstunek z grilla, lody, kolorowa wata cukrowa oraz słodycze, a wszystko przy akompaniamencie rozrywkowej muzyki.

W festynie uczestniczyli liczni mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz przedstawiciele lokalnych władz.
Wydarzenie było objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta Koźmin Wielkopolski, Komendanta Policji Powiatowej w Krotoszynie oraz Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Koźminie Wielkopolskim.

O tym wydarzeniu pisali:

 

gazeta krotoszynnasze miasto krotoszynnasze miasto krotoszyn2zycie krotoszyna

 

 
Wspieraj
nas

Podoba Ci się nasza inicjatywa?
Zachęcamy do wpłaty na rzecz
Fundacji Wsparcia Rolnika Polska Ziemia

Nr rachunku: mbank 68 1140 2004 0000 3402 7508 0370
Nr konta walutowego w Euro: mbank 27 1140 2004 0000 3612 0535 0295
Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

dłon

 • Patroni naszych akcji:

  policja22
  Białobrzegi
  strazpozarna
 • Partnerzy Fundacji


 • Partnerzy Fundacji


 • Patronat Honorowy

 • Patroni naszych akcji:


 • Patroni naszych akcji:


  Arimr logo
  arr2
  arr2
  arr2
   
 • Partnerzy Fundacji


 • Partnerzy Fundacji


Kontakt

fundacja@wsparcierolnika.pl

+48 795 707 700

Biuro w Warszawie (główna siedziba):
ul. Kolejowa 45 lok. 135
01-210 Warszawa
Biuro w Radomiu:
ul. Zegara Słonecznego 12 lok. 15
26-600 Radom