Ogólnopolska kampania „Dobre, bo naturalne”

1 marca rusza nasza ogólnopolska kampania „Dobre, bo naturalne”. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promocja naturalnych, a zarazem ekologicznych produktów, które mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.

Czy zdajesz sobie sprawę, że niemal każdego dnia mamy bezpośrednią styczność z artykułami i produktami zawierającymi ogromne ilości sztucznych, chemicznych składników? Obecnie znajdują się one nie tylko w artykułach gospodarstwa domowego ale także w pożywieniu, kosmetykach czy ubraniach . Wszystko to, negatywnie wpływa na nasz organizm i w konsekwencji na nasze zdrowie, a co za tym idzie wpływa jakość i długość naszego życia. A któż z nas nie chciałby żyć długo i cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycja fizyczną?

Z tych właśnie powodów stworzyliśmy kampanię „Dobre, bo naturalne”. Dzięki niej chcemy zwrócić Twoją uwagę na to, jak codzienne wybory wpływają na stan zdrowia. Kampania przybliży Ci walory naturalnych polskich produktów rolnych, opierając się na trzech filarach:

-kosmetykach ze składników naturalnych;

-produktach żywnościowych;

-odzieży i wyrobach wykonanych z tworzyw naturalnych (wełna, skóra, futra);

Dzięki serii wywiadów i reportaży z przedstawicielami i producentami poszczególnych filarów, dowiesz się nie tylko jakie są walory naturalnych produktów ale także jakie są konsekwencje ich niestosowania. Kampanii będą towarzyszyć liczne konkursy z nagrodami!

Honorowy Patronat nad kampanią objęła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zapraszamy do śledzenia przebiegu kampanii „ Dobre bo naturalne” oraz udziału w konkursach.

 

 • Patronat honorowy:

  Arimr logo
   
 • Organizator:

  arr2
   
 • Patroni Medialni:

  arr2
  Agro News
  arr2